+38(096) 013-35-13
+38(095) 392-80-55
+38(066) 360-66-94
Написати нам
м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 44/4
Карта проїзду

Процедури в спа капсулі

 

 


ГІДРОМАСАЖНІ ВАННИСПА-капсула Медик дозволяє поєднувати в собі глибокий прогрів тканин (інфрачервона сауна) і вплив пара (волога плівка). Прогріваючи тіло на глибину до 4-х сантиметрів, воно стає еластичним і сприйнятливим, що дозволяє проводити унікальні процедури з використанням мікронізірованних водоростей і аромамасок.

  Гідромасажні ванни благотворно впливають на гормони надниркових залоз, щитовидну залозу, статеві залози, нервову систему. Також гідромасаж допомагає позбутися втоми, стресу і хворобливих відчуттів в м'язах. Регулярні сеанси гідромасажу дозволяють проводити профілактику простудних захворювання і підвищують імунітет. 2-3 сеансу гідромасажу в тиждень дозволяють проводити профілактику появи целюліту. Гідромасаж дуже корисний для людей з порушенням кровообігу і артритом, а також людям, які перенесли різні травми. Сеанс гідромасажу дозволяє нормалізувати обмін речовин, роботу серця, сприяє активації роботи серця і виведенню шлаків і токсинів.

ДУШ ВІШИ
Уявіть як Ви потрапляєте під освіжаючий літній дощик Тепло крапельки, як голочки б'ють по шкірі.
Ми раді подарувати Вам ці відчуття.
Душ Віші використовується в різних СПА-програмах: корекції фігури; лікування целюліту і обміну речовин; детоксикації; омолодження; для зняття синдрому хронічної втоми; для мінералізації шкіри; для оздоровлення та релаксації; при хронічних захворюваннях суглобів і хребта; при захворюваннях опорно-рухової системи; відновленні після спортивних травм; при лікуванні циркуляторних порушень (для пацієнтів з важкими захворюваннями серцево-судинної системи, яким протипоказані ванни).

ХРОМОТЕРАПІЯ
Хромотерапія - це новий напрямок сучасної медицини, засноване на впливі того чи іншого кольору на організм людини.
Клінічні дослідження довели, що кожен колір має певне випромінювання, яке сприятливо впливає на енергетичні потоки людини, стимулює роботу внутрішніх органів, центральної нервової системи. За допомогою хромотерапії успішно проходять курси зниження ваги, позбавлення від депресій, поліпшується гормональний фон.

АРОМАТЕРАПІЯ
  Ароматерапія - використання в якості ліків різних запахів. Засоби ароматерапії виявляються дуже ефективними при таких захворюваннях нервової системи, як вегето-судинна дистонія, непритомність, неврастенія та інші. Різноманіття форм, простоту «втілення», - визначальні чинники популярності даного методу. За допомогою ароматів можна позбутися від різних проблем зі здоров'ям, підвищити імунітет просто відпочити і розслабитися після важкого робочого дня.

ПАРОВА САУНА
Ми раді, одними з перших в Білій Церкві, представити Вам парову сауну в спа капсулі. Вона застосовується для заболеванях опорно-рухового апарату; нормалізація обміну речовин і ендокринної системи; лікування целюліту і надмірної маси тіла; лікування захворювань периферичної нервової системи; лікування невротичних порушень; лікування трахеобронхита, бронхіальної астми, лікування захворювання судин; загальне зміцнення організму, омолодження.

ІНФРАЧЕРВОНА САУНА
Інфрачервона сауна служить прекрасним засобом для вирішення багатьох проблем зі здоров'ям. Прогрів тіла на глибину до 4-х сантиметрів, стимулює виведення токсинів, шлаків, знімає болі при захворюваннях суглобів. До того ж ІК сауна чудовий засіб для повного очищення шкіри або як ефективне доповнення до будь-якої антицелюлітної програми

 

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: