+38(096) 013-35-13
+38(095) 392-80-55
+38(066) 360-66-94
Написати нам
м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 44/4
Карта проїзду

Косметологічна чистка шкіри обличчя

 

Косметологічна чистка шкіри обличчя

- одна з основних і регулярних процедур у тих клієнтів, які хочуть зберегти шкіру молодою, здоровою та сяючою на довгі роки. Правильно проведена чистка обличчя дозволяє: ефективно видалити глибокі забруднення, звузити пори, освіжити і простимулювати шкіру. Чистка шкіри обличчя буває в кількох варіантах - це мануальна (ручна) чистка та за допомогою апаратів. Ми проводимо чистки за допомогою ультразвукового скраббера, апарату гідродермобразіі, вакууму.

Ми працюємо тільки з професійною косметикою.


Ультразвукова чистка шкіри обличчя - (ультразвуковий пілінг, УЗ-пілінг) -це апаратна процедура , яка за допомогою ультразвуку "виштовхує"  надлишкі шкірного сала і забруднення, видаляє ороговілі клітини епідермісу та допомогає усувати комедони. До плюсів УЗ-чистки слід віднести і її універсальність - вона може застосовуватися навіть на самій чутливій шкірі, незалежно від її типу.

 

Косметологічна чистка з гідродермобразією - в даній методиці використовуються струмені води, які делікатно вивільняють , з-під зовнішнього тьмяного шару , рівну, м'яку і сяючу шкіру , що знаходиться під ним.  Гідродермабразія - ідеальне рішення для тих, хто є володарем надчутливої ​​шкіри. Безумовно, ця процедура ніжно впливає на шкіру, розслаблює м'язи обличчя без дискомфорту, залишаючи після себе лише приємні відчуття.

 

Вакуумна чистка шкіри обличчя - безпечний та щадний метод очищення шкіри. Процедура здійснюється за допомогою приладу зі спеціальною насадкою, всередині якої створюється негативний тиск. При обробці шкіри цією насадкою відбувається видалення чорних цяток -камедонів і ороговілого епітелію, очищаються пори і сальні протоки.

 

Мануальна чистка шкіри обличчя - це чистка шкіри вручну від поверхневих комедонів (чорних крапок), шкірного жиру і закупорок сальних залоз. В основному її проводять за допомогою ложечок УНО (спеціальних інструментів для даної процедури). Перед початком процесу шкіру дбайливо готують - наносять порооткривающій гель, що дозволяє провести чистку особи на глибокому рівні.

 

 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: